O MNIE

 

Malowane Bajki to pomysł, który od dawna nie dawał spokoju moim myślom. Nie do końca wiedziałam do jakich celów może posłużyć, ale chciałam, by ujrzał światło dzienne.

Na co dzień uwielbiam spacerować, szczególnie po lesie, ale może być też zwykła polna ścieżka, szlak górski czy płynąca deszczem ulica. Zwracam uwagę na komunikację międzyludzką i wbrew pozorom nie chodzi tylko o słowa, ale również umiejętność słuchania czy też gesty, które kierujemy w stronę innych. Kiedy jest możliwość, pozwalam sobie na szaleństwo w kuchni. Nowe przepisy to zawsze dla mnie wyzwanie, szczególnie kiedy mogę się nimi podzielić z innymi. Jeśli czytam książkę to musisz wiedzieć, że ciężko mnie od niej odciągnąć. Uwielbiam swetry, więc kiedy pogoda jest ku nim sprzyjająca, chodzę w nich ile się da. Lubię wieś, bez hałasu, z zielonymi łąkami i za to, że niczego nie udaje.

“Nie wyrażam zgody na kopiowanie ani wykorzystywanie moich autorskich zdjęć oraz tekstów w internecie lub publikacjach, jak również drukowania i rozpowszechnia ich bez wcześniejszego zapytania o pozwolenie. (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych)”.